Lysohlávky - Pěstované druhy

UPOZORNĚNÍ: Tento článek v žádném případě nepodněcuje k užívání a zneužívání jedovatých a psychotropních hub a má pouze informativní charakter! 

Amazonian PES

Má původ v amazonské džungli, přináší psychedelický zážitek hodný šamanů a hledačů duší. Nabízí bleskovou rychlost kolonizace. 


AR1 (Air Force 1)


B +

Velmi oblíbený kmen magických hub díky svým krásným plodům, které mohou dosáhnout velikosti 30 cm.


Cambodia

Kambodžan je ideální volbou pro začátečníky - tento kmen se kultivuje velmi snadno a poskytuje relativně předvídatelnou úrodu. První exemplář byl nalezen poblíž chrámového komplexu Angkor Wat.


Ecuador

Je známo, že vydrží nižší teploty během fruktifikace - pochází z ekvádorského andského regionu a tam může být docela chladno. Jedná se o poněkud zvláštní odrůdu, protože vám může připadat, jako byste řídili mentální maraton.

Golden Teacher

Golden Teacher je velká, krásná houba, která zaujme vynikajícími výnosy. Díky svému tajemnému původu má Golden Teacher jedinečný vzhled se zlatými čepicemi a silnými stonky slonovinové barvy. 


Hawaii

Psilocybe cubensis Hawaii (také znám jako havajský PES nebo PESH) je rychlý kolonizující kmen magických hub, který produkuje těžké a velké plodnice s čepicemi o průměru 25-75 mm. Sterilizované žito je dokonalým růstovým substrátem.

Mexican

Domorodé kmeny v Jižní Americe používaly toto "tělo bohů" ke kontaktu se svými bohy. Toto je "praotec" všech magických hub, protože to byla první houba identifikovaná jako psychoaktivní.  


Mazatapec 

Psilocybe Cubensis Mazatapec je snadno rostoucí kmen. Říká se, že byl poprvé nalezen kolem Mazatapec v Mexiku.   Nedosahuje úrovně jiných populárnějších odrůd.


McKennaii 

Psilocybe Cubensis McKennaii je ještě silnějším kmenem než populární Hawaii. Určitě je to pro zkušenější psychonauty, a to díky velmi filozofickému výletu se silnou vizuální složkou.  


Panama

Psilocybe Cubensis Panama je silný kmen pocházející z Panamy. Produkuje středně velké až velké plody s výraznou čepicí.

Treasure Coast

Treasure Coast je rychle rostoucí plodinová houba, která rozvíjí velké a husté shluky a která vás zavede na psychedelickou cestu vesmírem. 


White Lightning

Psilocybe Cubensis White Lightning je zcela nová odrůda.